У бою з російськими окупантами біля Григорівки Бахмутського району поліг стрілець-помічник гранатометника, житель села Загір’я Володимир Гороховський. Громада готується з честю зустріти Героя 21 липня

Гірка і скорботна звістка з фронту надійшла до Залозецької громади: повертається до рідного дому «на щиті» – Захисник України Володимир Гороховський. Вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, хоробрий воїн поліг у бою 11 липня 2025 року в районі населеного пункту Григорівка Бахмутського району Донецької області.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Поповнив лави Небесного війська воїн-земляк, житель села Загір’я Гороховський Володимир Романович, 1 червня 1975 року народження, стрілець-помічник гранатометника ВЧ А0536. Нехай Господь дарує йому вічний спокій, а рідним – сили пережити це непоправне горе. Запрошуємо всіх небайдужих громадян гідно, з почестями зустріти мужнього воїна у понеділок, 21 липня, орієнтовно з 13.00-14.00 год. на вʼїзді в село Загір’я. Пам’ять про Гороховського Володимира Романовича назавжди залишиться у серцях вдячних українців», – йдеться в повідомленні Залозецької громади.

Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Володимира Гороховського стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Володимира як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.