Український військовий священик Дмитро Даниленко отримав Медаль Православної Церкви України “Хрест Свободи” за своє жертовне служіння та збереження Божого дару свободи та незалежності на передовій під Бахмутом. Даниленко продовжує виконувати свої духовні обов’язки, підтримуючи військовослужбовців у вільний час. Нагорода була вручена за підписом Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія Думенка, а Даниленко висловив свою вдячність за неї на своїй сторінці у Фейсбук.

Дмитро Даниленко, священник 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ, продовжує духовно підтримувати військовослужбовців у вільний час

Український військовий священик Шосткинець Дмитро Даниленко, який служить у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ на передовій під Бахмутом, був нагороджений Медаллю Православної Церкви України “Хрест Свободи”. Він отримав цю нагороду за своє жертовне служіння та збереження Божого дару свободи та незалежності. Нагорода була вручена за підписом Митрополита Київського і Всієї України Епіфанія Думенка.

Дмитро Даниленко почав захищати рідну землю вже 24 лютого 2022, коли він виконував обов’язки священнослужителя та вже у військовому комуфляжі. Проте, навіть на передовій, він не покинув своїх духовних обов’язків і продовжує духовно підтримувати військовослужбовців у вільний час.

Предстоятель автокефальної Православної Церкви України, Блаженніший Владика Епіфаній Думенко, не забуває про рядове військове священство і був радий надіслати молитовне вітання Дмитрові за його жертовне служіння на передовій.

Дмитро Даниленко висловив свою вдячність за нагороду і пишається тим, що служить на передовій, захищаючи свою рідну землю. Він також написав на своїй сторінці у Фейсбук: “Хрестом переможемо, во славу Бога в Святій Тройці славимого і України! Жар сердець і Віри твердь! …і на цьому камені Я збудую Церкву Мою, і врата пекла не здолають її… Слався, Свобода!”