Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор взяв участь у святкуванні Дня знань в Західноукраїнському національному університеті, де він благословив студентів та закликав їх до надії, віри, любові та вдячності.

31 серпня 2023 року у Західноукраїнському національному університеті урочисто відзначили День знань. На запрошення керівництва вишу в урочистостях з нагоди початку нового навчального року взяв участь митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор. 

Його Високопреосвященство супроводжували секретар єпархії прот. Олексій Головацький і секретар єпархіальної канцелярії прот. Сергій Росіцький.

Студентів також вітали ректорка ЗУНУ Оксана Десятнюк, голова вченої ради ЗУНУ Андрій Крисоватий, міський голова Тернополя Сергій Надал, заступник голови Тернопільської обласної військової адміністрації Віктор Устенко.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Учасники дійства вшанували пам’ять Героїв України хвилиною мовчання, в університетської каплиці духовенство відслужило молебень.

Митрополит Нестор благословив студентів на успішний навчальний рік.

“Нехай ваші серця будуть сповнені надією, вірою і любов’ю, душі – радістю, а життя – миром. Добре навчайтеся, будьте милосердними, великодушними та вдячними”, – закликав їх архіпастир.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ