21-річний Ростислав Вонітовий, сміливий воїн і мрійник із с. Яблунів, загинув на фронті, виконуючи свій військовий обов’язок. Він залишив позаду лише початок свого шляху та багато невиконаних мрій.

Геройське життя воїна: Ростислав Вонітовий – відважний син, друг і захисник України

Трагедія вдарила серце Тернопільщини – Ростислав Вонітовий, молодий воїн із селища Яблунів, віддав своє молоде життя захищаючи Україну. За словами Копичинецької міської ради, він загинув мужньо на фронті поблизу населеного пункту Кліщіївка 23.11.2023 року.

“Ростислав був сміливим і відважним воїном. Він завжди був готовий допомогти своїм побратимам. Був також дуже добрим і чуйним хлопцем, готовим вислухати та підтримати своїх друзів”, – додається у повідомленні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молодий Герой лише закінчив школу та мріяв про мирне життя, але війна змінила всі його плани. Віддаючи своє життя за країну, Ростислав поклав на кон свої мрії про майбутнє.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким Героя, закликаємо молитвою та добрим словом згадати його подвиг та виразити підтримку в цей важкий час. Нехай земля буде пухом та світла пам’ять Ростиславу Вонітовому.