Вчора у селищі Підволочиськ відбулась похоронна процесія Ігоря Геми, який був не тільки героєм, але й улюбленцем свого рідного міста. Його загибель знову нагадала місцевим мешканцям про важливість патріотизму, людяності та необхідності пам’ятати наших героїв. Хай пам’ять про Ігоря Гему завжди живе у наших серцях, і хай він завжди буде прикладом мужності та жертовності для нашої нації.

Зі сльозами на очах місцеві мешканці вшанували пам’ять Ігоря Геми та нагадали про важливість патріотизму та людяності

В селищі Підволочиськ відбулась важлива подія, яка знову нагадала нам про важливість патріотизму, людяності та необхідності пам’ятати наших героїв. Зі сльозами на очах місцеві мешканці зустріли загиблого воїна ЗСУ, Ігоря Гему, який був добре знайомий і улюбленим в своєму рідному селищі як взуттєвий майстер з чудовим почуттям гумору.

Сьогодні, 10 березня 2023 року, о 12:00 год на подвір’ї покійного відбулась похоронна процесія, яка продовжилась у храмі Пресвятої Трійці УПЦ/ПЦУ. Ігорь Гема залишився вічно молодим, бо він віддав своє життя за нашу країну, за нашу свободу і незалежність. Хай пам’ять про воїна завжди живе у наших серцях, і хай ця пам’ять допоможе нам бути сильними та єдиною незламною нацією. Вічна пам’ять Герою!