Митрополит Епіфаній закликає вірян у День пам’яті святих Іоакима та Анни відзначити День молитви за сім’ю, молитися за збереження та захист українських родин під час воєнних випробувань. Він також нагадує ворогам про неухильну відплату за злочини, скоєні в Україні.

Святий Іоаким та Анна – взірці сімейного благочестя та вірності

9 вересня за новоюліанським календарем, в день пам’яті святих праведних Богоотців Іоакима та Анни, які є взірцем справжньої віри, подружнього благочестя та вірності, ми відзначаємо День молитви за сім’ю, звершуючи в храмах нашої Церкви всеукраїнську молитву – за збереження і захист українських родин, за їх якнайшвидше возз’єднання, за відновлення нормального мирного життя на вільних від окупантів, рідних українських землях, у власних домівках.

Сім’я зародилася з волі Божої. Але з підступу диявола українські сім’ї нині розпадаються, багатьох забирає і розлучає ця війна, російський тероризм і геноцид щодо нашого народу. Не будуть забуті нашим ворогам жоден злочин, жодне вбивство, жодне знущання над чиїмось чоловіком, жінкою, дитиною, батьками. За пролиту кров, за страждання і сльози, за зруйновані життя кожен з них особисто дасть відповідь перед Богом і отримає обіцяне Господом немилосердне покарання у геєні вогненній, яка приготовлена для слуг диявола. Відплата неминуча.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

А ми просимо Господа та Його Пречисту Матір благословити усіх наших захисників і захисниць, захистити й вберегти кожного українця, аби зберегти родини:

Господи! Заступництвом Пресвятої Богородиці, молитвами святих Іоакима та Анни благослови сім’ю (імена), всю Україну та її народ усілякими милостями й щедротами! Спаси й збережи дітей, даруй подружнє щастя кожній родині. Потурбуйся про сиріт і бездітних, сподоби нас принести в цьому житті достойні плоди – і вихованих у вірі дітей, і добрі справи та помисли, через які прославлятиметься Всесвяте Ім’я Твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.