Стаття описує візит Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до Національного авіаційного університету, під час якого йому було присвоєно звання «Doctor Honoris Causa».

Візит Митрополита Епіфанія до Національного авіаційного університету

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 лютого 2024 року відвідав Національний авіаційний університет. Його Блаженство супроводжував ректор Київської православної богословської академії протоієрей Олександр Трофимлюк.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

На урочистому засіданні вченої ради відбулося присвоєння Митрополиту Епіфанію звання «Doctor Honoris Causa», під час якого в. о. ректора навчального закладу, доктор історичних наук, професор Володимир Шульга вручив Його Блаженству атрибути Почесного доктора Національного авіаційного університету.

У своєму слові до поважного зібрання Предстоятель висловив вдячність за довіру і надану честь бути удостоєним цього звання.

«Приймаю це високе звання з розумінням того, що присвоєне воно не лише мені особисто як Предстоятелю, а загалом усій нашій багатомільйонній помісній Українській Православній Церкві, Церкві українського народу, яка проходить всі труднощі і випробування разом зі своїм народом. Адже ми живемо у справді складний і дуже відповідальний час.

Добре знаючи нашу об’єктивну історію, всі розуміють, що зараз питання стоїть досить гостро: чи ми будемо, чи ні. Чи ми встоїмо як народ, як нація, як держава чи піддамося ворогу. Не лише вірю, а й твердо знаю: український народ засвідчив, що є духовно сильним і незламним. А тому – ми неодмінно будемо!

Ми вже разом здолали багато перепон на нашому нелегкому шляху, і я вірю, що в подальшому, крок за кроком, здобудемо ту омріяну для нас, велику українську перемогу. Бо ми йдемо шляхом правди, а де правда, там – Бог, а де Бог – там завжди перемога! Тож з Богом – до Перемоги!», – сказав Митрополит Епіфаній.

Після завершення урочистого засідання вченої ради Предстоятелю Православної Церкви України провели екскурсію музеєм університету.

Джерело: pomisna.info