Під патронатом єпископа Павла, Хмельницька єпархія ПЦУ взяла участь у богослужінні в Константинополі, що стало символом духовного злиття. Паломники вшанували святого Андрія Першого та передали гетьманську булаву Вселенському Патріарху.

Подорож до Фанару: враження та об’єднання під час святкування Святого Апостола Андрія

Хмельницька епархія ПЦУ взяла участь у важливому богослужінні у Константинополі, де спільно з місцевими віруючими вшанували святого апостола Андрія.

Під покровом Благословення Преосвященнійшого Павла, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського, Паломницький центр “Подільський Пілігрим” здійснив особливу подорож до Константинополя. Учасники подільського паломництва не лише здійснили паломницьку подорож, а й взяли участь у величному богослужінні, яке очолив великий духовний лідер – Його Всесвятість Вселенський Патріарх Варфоломій.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Це урочисте богослужіння відбулося в Патріаршому соборі на Фанарі під час свята Святого Апостола Андрія Першозванного. Упродовж цього події, віруючі представляли Єпископа Павла та Паломницький центр, передаючи Його Всесвятості гетьманську булаву.

Святіший Владика обіцяв продовжувати молитви за благополуччя України та впевнено висловив віру у її перемогу. Ця зустріч виявилася символічним об’єднанням віруючих з різних куточків, де під покровом великого архієрея звучить спільне молитовне серце за мир та процвітання в Україні.

Джерело: Хмельницька єпархія УПЦ (ПЦУ)