Перед початком Великого посту у 2023 році Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій направив Послання до вірних Української Православної Церкви зі словами настанови та благословив на особливе правило з молитвою за мир на нашій багатостраждальній українській землі, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

За словом Архіпастиря, «піст — це особливий, дорогоцінний час, даний нам, щоб стати вільнішими від гріховних уподобань, щоб оновити в наших серцях віру, надію та любов».

«Благословляємо духовенству, чернецтву і вірянам нашої Української Православної Церкви протягом Великого посту щоденно прочитувати з Псалтирі 45-й і 90-й псалми, а також робити 12 земних поклонів з молитвою Отче наш за мир на нашій багатостраждальній українській землі», — йдеться у Посланні Першосвятителя.

Від звільнення від гріхів до обновлення віри, надії та любові: настанови для духовенства та вірян Української Православної Церкви під час Великого посту

Послання Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія до вірних Української Православної Церкви з нагоди початку Великого посту в 2023 році. У посланні надано настанови духовенству та вірянам про особливе правило з молитвою за мир на багатостраждальній українській землі. Також вказано на значення посту як часу для звільнення від гріхів та оновлення віри, надії та любові.