Мешканці Межигір’я та донори долучилися до реставрації храму Покрови Пресвятої Богородиці на Тернопільщині.

На Тернопільщині, у Межигір’ї, справжній резонанс викликала реставрація храму Покрови Пресвятої Богородиці. До неї долучились не лише мешканці громади, але й небайдужі донори.
Меценатка Турів Галина Володимирівна багато років тому виїхала в Сполучені Штати Америки, але завжди пам’ятає про рідний край, де пройшли дитинство і юність. Памʼятає і про свою церкву, тому і пожертвувала кошти на її потреби, повідомляє Правда.іф з посиланням на FrankoNews.

А громада вирішила оновити церкву, щоб зберегти її для майбутніх поколінь.
За літо оновили церковний фасад та дзвіницю, облагородили подвір’я. Церковна братія запросила художника Володимира Березного реставрувати кілька давніх ікон. Реставраційні роботи були складні, адже деякі елементи на іконах уже втрачені.
Звістка про реставрацію Межигірського храму поширилась краєм. До цієї справи приєдналось багато односельців і людей з навколишніх сіл. Допомогти межигірській громаді забажав івано-франківець, громадський діяч Петро Мирославович Лапішко, який проконсультувався з людьми і художником, оплатив реставрацію гіпсової скульпгури Богородиці, яка прикрашає інтерʼєр храму.

Художник відновив певні ії частини, виконав художньо-оздоблювальні роботи – і скультура стала ще величнішою.

“ДУЖЕ ДОБРЕ, КОЛИ ЛЮДИ ЗНАХОДЯТЬ ЧАС, СИЛИ, КОШТИ ДЛЯ ДОБРИХ СПРАВ. Я ТЕЖ ХОЧУ ДОЛУЧИТИСЬ, БО ВВАЖАЮ, ЩО ДОЛЮ УКРАЇНИ ЗАРАЗ ВІДВОЙОВУЮТЬ НАШІ ЗСУ, ВОЛОНТЕРИ, ПРОСТІ ЛЮДИ. І НАСТАВ ЧАС БОРОНИТИ НАШІ КУЛЬТУРНІ НАДБАННЯ, БОРОНИТИ ЦЕРКВУ І ДОПОПОМАГАТИ ЇЙ,” – СТВЕРДЖУЄ ПЕТРО ЛАПІШКО.

Громада щиро дякує всім за підримку, за те, що небайдужі люди не залишились осторонь проблем цієї парафії.