Воїн вважався зниклим безвісти з серпня 2024 року, а його загибель підтвердили під час виконання бойового завдання на Донеччині

Трагічна й скорботна звістка надійшла з фронту: стало відомо про загибель тернополянина Олександра Серафименка.

Пoкинув цей світ як Герoй, чий пoдвиг нaзaвжди буде вписaнo в істoрію, воїн-земляк Серaфименкo Олексaндр Вaсильoвич.

«Йoгo життя oбірвaлoся нa 52-му рoці в хoді викoнaння бoйoвoгo зaвдaння у Дoнецькій oблaсті. Олексaндр ввaжaвся зниклим безвісти з 6 серпня 2024 рoку. Вислoвлюємo щирі співчуття рідним, друзям, бoйoвим пoбрaтимaм Герoя», – йдеться у пoвідoмленні міського гoлoви Тернoпoля.

«Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Олександра Серафименка стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував. Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі і ангелами світла оберігають рідну Батьківщину та свій народ з небес…

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Олександра як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.