Під дописами про смерть цього мужнього захисника його земляки пишуть сотні коментарів, теплих та добрих слів, сотні молитов. Але бійця, який віддав заради свободи і мирного неба над Батьківщиною своє життя, вже не повернеш жодними словами… Звістка про те, що Герой Іван Дудар загинув внаслідок ракетного удару, сколихнула Тернопільщину 9 липня. Всі шоковані такою втратою…

– Друзі, прикро, але офіційно підтвердилась інформація про загибель двох наших земляків: збаражчанина Вадима Кравчука та вихідця с. Шили (Карначівські) Івана Дудара. Сумуємо, співчуваємо і віримо, що це жахіття якнайшвидше закінчиться перемогою України! Вічна пам’ять та шана Героям! Слава Богу і слава Україні! Нехай спочивають в мирі! – написав на своїй Фейсбук-сторінці міський голова Збаража Роман Полікровський.

Пішов боронити незалежність України! Збаражчина оплакує військового Івана Дудара

У рідному краї тіло свого Героя Івана Дудара зустріли 15 липня о 9:00 біля Добривідського перехрестя. Сотні людей прийшли, аби вшанувати пам’ять військового, який не побоявся піти на фронт, зі зброєю у руках бився за волю своєї держави з ворогом, тому його подвиг неоціненний!

Іван цьогоріч встиг зустріти свій 39-й день народження. Рідні й близькі бійця навіть не здогадувались, що через кілька місяців його життя нагло обірве безжальний ворог, і те день народження стане останнім…

– Дуже шкода… Бракує слів… І скільки ще потрібно таких підтверджень, щоб запанував спокій! Світла пам’ять Героям… Щирі співчуття родинам… – пише у Фейсбуці збаражчанка Любомира Бедрій Павлишин.

– Вічна пам’ять і Царство Небесне Героєві України! Нехай земля тобі буде легка як пух! Щирі співчуття рідним і близьким, – додає Надія Вітковська.

Дудар Іван Володимирович народився 2 квітня 1983 року у невеликому селі Шили (Карначівські), що на півдні Лановеччини. Чоловік від 2018 року працював оператором котельні КП «Тернопільміськтеплокомуненерго». Про це повідомили на офіційній сторінці підприємства.

– Наш колега був мобілізований у перші дні повномасштабного вторгнення та сміливо пішов боронити незалежність та цілісність України. Разом з родиною у цей складний час розділяємо сум втрати Героя та висловлюю щирі співчуття сім’ї та близьким Івана Дудара. Молимося та сумуємо разом з вами, поділяємо ваше горе, підтримуємо вас у годину скорботи. Світла пам’ять та Царство Небесне, вічна пам’ять Герою України! – написали в «Тернопільміськтеплокомуненерго».

Коли 24 лютого росія здійснила повномасштабне вторгнення, Іван не міг залишатись осторонь й пішов виконувати свій військовий обов’язок перед державою. Рядовий був призваний на передову Тернопільським територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

Трагічна новина про загибель військового з’явилась 9 липня. Герой Іван Дудар поліг внаслідок ракетного удару в одному з населених пунктів на Донеччині.

– Світла і Вічна Пам’ять Герою. Назавжди залишися в пам’яті таким веселим, доброзичливим, життєрадісним… Щирі співчуття рідним! – прокоментувала цю сумну звістку Наталія Кривобедра.

 У Івана Дудара залишилася вагітна дружина…

Похоронне богослужіння Василя Паславського відбулось у п’ятницю 15 липня, о 15:00, в рідному селі Шили (Карначівські). Спочинок боєць знайшов на місцевому кладовищі.   

Щиро співчуваємо родичам, друзям, бойовим товаришам й усім, хто втратив близьку людину – Івана Дудара.

Вічна пам’ять, шана і слава тобі, Герою!