Сьогодні ранком місто Одеса вразила трагічна подія – російський обстріл призвів до руйнування купола Стрітенського храму, де відбувалося богослужіння. Невелике чудо врятувало протоієрея та прихожан, а настоятель храму, протоієрей Ілля Маніта, після пережитого поранення, став символом витримки і важливості миру.

Священне диво порятунку: Спільнота вражена обрушенням Стрітенського храму

Сьогодні, 29 грудня 2023 року, ранком, сталася жахлива подія в місті Одеса. Російський обстріл призвів до руйнування купола Стрітенського храму, де в той момент відбувалося богослужіння. Вражаючі кадри падіння уламків зафіксовано на відеотрансляції, опублікованій в мережі. На щастя, священнослужитель, протоієрей Олександр Білоног, який звершував кадіння храму, врятувався, а уламки впали за метр від нього.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Настоятель храму, протоієрей Ілля Маніта, сам пережив важке поранення під час передачі допомоги воїнам на передовій. Навіть після отримання поранення, він повернувся до свого храму, приходячи на милицях. Ця трагедія нагадує нам про велику ціну, яку платять люди в зоні конфлікту, і про важливість миру в регіоні. Надаємо подробиці цієї події, яка стала черговим зворотним ударом в житті спільноти та духовництва.