Не нехтувати безпекою прихожан та своєю власною закликав сьогодні духовенство начальник обласного управління поліції Олександр Богомол.

«У раз і повітряної тривоги усі прихожани мають переходити в безпечні місця. Священнослужителі відповідають за себе, за прихожан відповідає держава. Тобто священники на свій страх і ризик у разі бажання зможуть продовжувати богослужіння, але ми спонукатимемо людей обов’язково перейти в безпечне місце», – сказав Богомол.

Щоб мінімізувати ризики, він закликав парафії максимально проводити великодні літургії онлайн.

«Ми розуміємо, що цьогорічсвято буде не таким, як завжди. Воно має бути в першу чергу безпечним. Великі церкви всі мають можливість передавати інформацію онлайн. Освячення кошиківі верби просимо здійснювати теж максимально швидко, щоб не допускати великого скупчення людей», – закликав духовенство головний поліцейський області.

Він додав, що перед богослужіннями на Великдень правоохоронцями будуть обстежені усі храми та території довкола на предмет виявлення небезпечних предметів.

«Будуть додаткові наради поліції, щоб не допустити конфліктних ситуацій та роботи диверсійно-розвідувальних груп, які можуть нашкодити», – пообіцяв Богомол.