У неділю 6-ту після П’ятидесятниці, 16 липня 2023 року, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Володимирському соборі міста Києва. Під час богослужіння підносились посилені молитви за Україну та виголошувалися проповіді на актуальні теми. Після літургії, у вечірній час, Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрові Божої Матері.

У співслужінні духовенства кафедрального храму

16 липня 2023 року, у неділю 6-ту після П’ятидесятниці Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва у співслужінні духовенства кафедрального храму.

Напередодні ввечері, 15 липня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народові справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив настоятель храму протоієрей Борис Табачек.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.

Того ж дня після вечірнього богослужіння у Володимирському соборі Святійший Патріарх Філарет читатиме акафіст Покрові Божої Матері.