На подвір’ї монастиря в столиці Предстоятель ПЦУ передав транспортні засоби для виконання бойових завдань.
Закупівлю профінансували благодійники за сприяння священиків Богдана і Олеся Тимошенки
У столиці Предстоятель ПЦУ передав п’ять автомобілів для українських воїнів
26 лютого 2026 року на подвір’ї Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря в Києві відбулася подія, що вкотре засвідчила єдність Церкви та війська. Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній благословив і передав п’ять автомобілів для потреб українських захисників.


Транспортні засоби були придбані за кошти благодійників Православної Церкви України. Велику працю в організації збору та закупівлі здійснили священники-волонтери Богдан і Олесь Тимошенко, які від початку повномасштабної війни активно підтримують військових на передовій.


Перед передачею авто Предстоятель звернувся до воїнів зі словами вдячності за їхню мужність і самопожертву. Він наголосив, що служіння українських захисників є прикладом справжньої любові до Батьківщини та ближнього, а Церква й надалі молитиметься за них і підтримуватиме у всіх можливих способах.


Блаженнійший Митрополит Епіфаній побажав військовослужбовцям сили духу, витривалості, мудрості в ухваленні рішень і Божого благословення у справі оборони України від російської агресії. Освячені автомобілі вже найближчим часом вирушать до підрозділів, де допомагатимуть виконувати бойові завдання, рятувати життя та зміцнювати обороноздатність держави.
Ця ініціатива стала ще одним свідченням того, що підтримка фронту є спільною справою всього українського суспільства — духовенства, волонтерів і небайдужих громадян.
Джерело: Українська Православна Церква/Православна Церква України
Схожі записи
Якщо маєте можливість, підтримайте нас — натисніть нижче «Пожертва».
Ваша допомога зміцнює наше служіння.
Соц.медіа