9 серпня 2022 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон разом з єпископатом та духовенством Православної Церкви України співслужив Предстоятелю Православної Церкви України Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за Божественною літургією в храмі Преображення Господнього с. СолонкаЛьвівського району Львівської області.

Перед початком літургії Блаженнійший Митрополит Епіфаній звершив освячення престолу та храму.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви під час першої Божественної літургії у новоосвяченому храмі співслужили: Митрополит Львівський Макарій, митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей, єпископ Херсонський і Каховський Борис, настоятель храму митрофорний протоієрей Василь Федько та запрошене духовенство. Завершилася Божественна літургія уставним многоліттям.

Що примітно, владика Тихон майже на усіх фото виглядає досить сумним, ба навіть якимсь пригніченим. І що ж гнітить бідолаху священика? Невже він всерйоз замислився, чи не варто і справді покаятись і піти в монастир замолювати свої численні гріхи?! І це було б по-християнськи. Адже з ким не буває, отче Тихоне, нагрішили ви, то ідіть на чистосердечне розкаяння, і Бог вас простить, і віряни, яким ви вже так набридли, простять…

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук:

Православні барони України – брати Петранюки

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Остап Бендер у рясі

Тихон-Петранюк – ІКОНА СТИЛЮ ПЦУ

Як Тихону-Петранюку запахло смаленим

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 1

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 2

Тихон-Петранюк – аферист «від бога» – 3