20 березня 2017 року Божого виповнилось 7-м років з дня прийняття Преосвященнійшим Віктором (Бедь), єпископом Мукачівським і Карпатським, керуючим Карпатською і Тернопільською єпархіями Української Автокефальної Православної Церкви чернечого постригу і возведення в архімандрити.

Чернечий постриг 20 березня 2010 року над владикою Віктором (Бедь), на той час протоієреєм, здійснив Святійший Амфім (Руссас), митрополит Фессалонікійський Елладської Православної Церкви в храмі монастиря святої Феодори в м. Салоніки (Греція), з нареченням імені — ієромонах Віктор. Цього ж дня, під час вечірні Святійший митрополит Анфім возвів ієромонаха Віктора в архімандрити.
Фессалонікійська митрополича кафедра перебуває у подвійному підпорядкуванні Константинопольської Православної Церкви та Елладської Православної Церкви.

З 2013 по 2014 рр. владика Віктор, як архімандрит монастиря рівноапостольних Кирила і Мефодія м. Лангада Аска (Греція), перебував у клірі Лангадської митрополії Елладської Правсолавної Церкви (керуючий митрополією митрополит Іоанніс Тассіас), яка теж перебуває в подвійному підпорядкуванні і Константинопольської Православної Церкви.

Після виходу за штат, згідно церковних канонів, Лангадської митрополії Елладської Православної Церкви, майбутній єпископ Віктор (Бедь), у сані архімандрита, 03 червня 2015 року був прийнятий до кліру Української Автокефальної Православної Церкви.

Сьогодні, 20 березня, з нагоди 7-ї річниці прийняття чернечого постригу владика Віктор, в кафедральному храмі Різдва Христового в м. Тернопіль, відслужив молебень до Тернопільської чудотворної ікони Божої Матері. У молитві до Пресвятої Богородиці владика Віктор просив молитовного заступництва перед Отцем нашим Небесним та дарування українській нації і Україні миру та благополуччя. А також помолився за благополуччя і примноження життя своїх рідних та близьких.

Особливі молитовні прохання владика Віктор підніс за найшвидшу перемогу Українського війська над підступними московсько-путінськими окупантами і терористами, збереження життя всіх українських воїнів, добровольців, волонтерів, полонених та мирних співвітчизників, які у наші дні боронять Вітчизну нашу Україну від новітнього московського ординця та за подолання розділення серед українських християн і утвердження єдиної прабатьківської Помісної Української Автокефальної Православної Церкви.