9 вересня Лановеччина зі слізами на очах вшановувала Романа Яцкова, 30-річного мешканця села Якимівці, який загинув під час ворожого артилерійського обстрілу. Його сім’я, діти та побратими сумують за мужнім Героєм.

Молодий воїн і батько: Історія Романа Яцкова

Світла пам’ять Роману Яцкову, який віддав своє життя за Україну. Цей 30-річний мешканець села Якимівці, водій-механік САУ з 44 окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола, став жертвою страшного артилерійського обстрілу під час захисту Батьківщини.

У Романа залишилася 3-річна донька Іринка та 6-річний синочок Юрчик, які лише спостерігали за життям батька через війну. Розпач дружини, батьків і сестри Героя неосяжно великий, але вони залишаються міцними.

Роман служив ще під час антитерористичної операції на Сході, де був поранений, і став наймолодшим серед побратимів. Коли розпочалася повномасштабна агресія, він віддав себе захисту України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сотні людей прийшли попрощатися із загиблим Героєм та підтримати його рідних у важку хвилину. Інші згадують Романа як працьовитого, сильного, та справжнього патріота.

Пам’ять про Романа Яцкова житиме завжди в серцях тих, хто знав його і був поруч в ці важкі часи.