Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор очолив читання акафісту Пресвятій Богородиці в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Гаї Шевченківські, де разом з духовенством молилися за благополуччя та визволення України.

Молитва за Батьківщину: Митрополит Нестор читав акафіст Пресвятій Богородиці у с. Гаї Шевченківські

У тридцять третю неділю після П’ятидесятниці, 21 січня 2024 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив читання акафісту Пресвятій Богородиці у храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Гаї Шевченківські.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Володимир Гуменнний, економ єпархії протоієрей Руслан Притула, завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич, духовенство Тернопільського благочиння.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит Нестор та духовенство молилися до Пресвятої Богородиці за визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, воїнів-захисників Української держави, за припинення епідемії, добробут, мир, здоров’я і спасіння наше.

У лютому читання акафісту Пресвятій Богородиці відбудеться у храмі Всіх святих землі Української (м. Тернопіль, вул. Винниченка, 10а) у неділю, 11 лютого, по. о 18:00.