Сьогодні, 19 вересня 2017 року Божого, відбулись Єпархіальні збори Тернопільської єпархії УАПЦ під головуванням Предстоятеля УАПЦ Блаженнішого Макарія Митрополита Київського і всієї України.

Більшістю голосів духовенства на посаду нового керуючого Тернопільської єпархії УАПЦ обрано Преосвященнійшого Тихона (Петранюк), ревного служителя Луганської, Одеської, а нині й Тернопільської єпархій та достойного послідовника започаткованих традицій владики Мстислава та митрополита Макарія.

Представники духовенства, які голосували за обрання Преосвященнішого Тихона (Петранюк) надсилають свої щирі вітання з нагоди обрання на посаду :

“Ваше Преосвященство, дорогий владико Тихон!
 
Дозвольте від імені усієї повноти Тернопільської єпархії УАПЦ щиросердечно привітати Вас з нагоди призначення на одну з найдавніших та найчисленніших єпархій Української Автокефальної Православної Церкви. 
 
Всемилостивий Господь сподобив Вас нести тяжкий тягар правлячого архієрея, який своїм прикладом має щоденно наставляти тисячну паству на праведний шлях, оберігати духовенство та вірян від розбрату чи негараздів, підтримувати мир у єпархії та зберегти її нащадкам. 
 
Ми щиро сподіваємося на Вас, дорогий владико, і сьогодні підносимо свої молитви до Божої Матері Тернопільської за Ваше здоров`я тілесне і духовне, спокій душевний та благополуччя. Нехай Всемилостивий Господь дарує Вам своє благословення, наділить невичерпною мудрістю та силами для багаторічного служіння на благо рідної для Вас Української Автокефальної Православної Церкви…”.

Прес-служба Тернопільської єпархії УАПЦ