Монах із золотими руками? Митрополит УПЦ (МП) Антоній (Фіалко) прокоментував незвичайну скарбницю у Свято-Покровському соборі, де зберігав особисті заощадження майже два мільйони гривень зароблені за роки архієрейської праці. Церковний лідер, мовний і справжній духовний гуру, або мистецтво заробітку на духовній посаді? Що стоїть за дивовижною знахідкою?

Що приховує монашеське життя високоповажного митрополита УПЦ (МП)? Гроші, гроші, гроші!

О, оце веселенько! Чи чули ви новину? Ах, цей вельмиславний митрополит УПЦ (МП), не тільки духовний пастир своєї громади, а й заробітчанин від Бога! Що тільки не зможе здійснити сучасний релігійний лідер!

Отож, митрополит Антоній (Фіалко) – справжня перлина серед духовенства! За свою непохитну вірність церкві та безкорисливе служіння, він таки заробив своє місце в небесних сферах. Взагалі, яке ж це гріховне життя, якщо не копити собі приховані скарби будучи монахом та сповідуючи, як архієрей аскетичний спосіб життя подібно Ісусу Христу? Впевнений, це просто щире бажання митрополита бути на милості і повинності високих сил!

І ось, злетівши на хмельницькі небеса, митрополит урочисто пронісся до своєї духовної оселі, до Свято-Покровського собору. Аж там – бац! – чудо відбулося! Гроші, гроші, гроші! 1,8 мільйони гривень! Він буквально справжній Цар Мідас, тільки замість золота – гривні!

І, звісно ж, хто б міг піддавати сумніву джерело такого благословенства? Ось вам і пояснення – його особисті заощадження за 30 років на посаді митрополита. Ну, як же інакше, скажіть? Так, точно, хтось може подумати, що митрополит просто використовував своє служіння для збагачення, але нам, людям з нескінченною вірою в доброту душпастирів, на це не варто звертати уваги.

Ах, як це ми можемо сумніватися у щирості пастушка, який сховав гроші у сумочку, щоб їх не вкрали! Ось такий він, наш митрополит Антоній в біленьких носочках – думаюча пронира, і завжди на сторожі своїх благ!

І, як завжди, ревізійна комісія як луска навпроти. Іхні підозри, іхні допити, іхні “огляди приміщень” – просто відповідь їхній нескінченній заздрості до духовного благополуччя! Комісія, звісно ж, підмітивши ту саму невелику сумку з грішми, миттєво здогадалася про велику зраду і злочин. Та що вони розуміють про божественні плани та духовні примхи московського митрополита?

І ось, поліція! Так, так, поліція – добро панівне! Зрозуміло, що громадянин Фіалко боявся чи не вкрадуть гроші, адже шлях до небес коштує дорого! З таким пакетом BMW, хоч на Місяць можна злетіти – із золотими крильцями!

Що ж, навіть після такого випадку ми не можемо відвернутися від своєї віри. Митрополит Антоній (Фіалко), безумовно, заслуговує на все благо і щиру підтримку від своїх прихильників. Хай копітка рука праведності оберігає його від заздрісних огид, а гроші його більше не засмучують душу, а лише роблять свою благодатну роботу.

Так що, дорогі мої, давайте з глибокою вдячністю вітати митрополита УПЦ (МП) за його дивовижну скарбницю і просимо вищих сил надати йому ще більше благословінь, тільки не в готівковій формі, щоб не викликати підозр. Адже ж добро заслуговує на всілякі дива, навіть якщо для цього треба трохи покопатися в грошових питаннях! Раптом на заставу знадобиться то УПЦ МП зберуть пожертви, докладуть митрополиту скільки не вистачатиме.

Подивіться на цього смиренного служителя істено канонічної церкви – об’являється збір коштів на допомогу владиці Антонію (Фіалко), пожертви залишайте в скарбничках храмів УПЦ МП. Підтримаємо його московське високопреосвященство у скрутний час гонінь ненависної української влади!

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія

Автор: В’ячеслав Ковтун