Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив щирі вітання та благословення Головнокомандувачу Збройних сил України генералу Валерію Федоровичу Залужному з нагоди його 50-річчя від дня народження. У листі Патріарх високо оцінив роль генерала у захисті Батьківщини та висловив подяку за його вірну службу та турботу про українських воїнів.

Вітання та благословення від Святішого Патріарха з нагоди 50-річчя генерала Залужного

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет привітав Головнокомандувача Збройних сил України генерала Валерія Федоровича Залужного з ювілеєм – 50-річчям від дня народження.

ГОЛОВНОКОМАНДУВАЧУ
ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
ГЕНЕРАЛУ ЗАЛУЖНОМУ В. Ф.

ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ ВАЛЕРІЮ ФЕДОРОВИЧУ!

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди ювілею – 50-річчя від дня Вашого народження!

Господь поклав на Вас велику відповідальність у важкий час – бути Головнокомандувачем Збройних сил України. В руки керованої Вами армії вкладений меч, покликаний захищати нашу Батьківщину, справедливо карати ворогів, звільняти українські землі від загарбників і відстоювати свободу України.

Нехай Господь оберігає Вас і Вашу родину. Дякую Вам за захист наших кордонів, за любов до України, за турботу про кожного українського воїна.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил, витримки, успіху у доланні ворога та остаточної перемоги.

Многії і благії літа Вам!

Закликаю на Вас і на Вашу родину Боже благословення!

З глибокою повагою,

ФІЛАРЕТ,
ПАТРІАРХ КИЇВСЬКИЙ
І ВСІЄЇ РУСИ-УКРАЇНИ

08 липня 2023 року