Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з народним депутатом України Владленом Неклюдовим для обговорення релігійної та суспільно-політичної ситуації в Україні. Зустріч відзначила роль Церкви як консолідуючої суспільної інституції в часи російської військової агресії проти України.

Обговорення релігійної і політичної ситуації в Україні та об’єднання проти російської агресії

12 вересня 2023 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарету у своїй резиденції зустрівся з народним депутатом України від фракції «Слуга народу» Владленом Неклюдовим.

Під час розмови сторони обговорили релігійну та суспільно-політичну ситуацію в Україні, відзначили роль Церкви, як консолідуючої суспільної інституції, особливо зараз, у важкий час російської військової агресії проти українського народу.

«Ми обов’язково переможемо. Бо на нашому боці правда, а отже і Бог. Ми зараз є свідками, коли весь український народ об’єднався проти російського агресора. Кожен на своєму місці намагається зробити внесок у загальну перемогу. А українські воїни демонструють приклади мужності, героїзму та незламного духу», – відзначив Святійший Патріарх Філарет.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

У зустрічі також взяли участь архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, керуючий справами Київської патріархії, та Олександр Кондратенко, шев-редактор часопису “Київ дипломатичний” & “Kyiv Diplomatic” Magazine.

На завершення, Святійший Патріарх на згадку про зустріч подарував шановним гостям видання Київської патріархії і благословив на подальшу працю на благо України та її громадян.