Сержант Нагребельний Юрій Вікторович, майстер-номер артилерійського взводу, загинув у Запорізькій області, виконуючи бойове завдання. Міський голова Андрій Смаглюк висловив співчуття рідним та близьким Героя.

Місто Кременець втратило відважного борця за мир і свободу

Шановна Кременецька громадо!

З великим сумом у серці повідомляємо про втрату ще одного Героя – сержанта Нагребельного Юрія Вікторовича. Цей син нашого міста віддав своє життя за нашу країну, виконуючи важливе бойове завдання у Запорізькій області.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Юрій Вікторович був майстром-номером артилерійського взводу артилерійської батареї артилерійського дивізіону. Його відвага, самовідданість і висока професійна майстерність завжди служили прикладом для інших. Він був не лише солдатом, але й справжнім захисником рідної землі, на чолі з якою йшла незалежність та безпека України.

Міський голова Андрій Смаглюк разом з усією громадою висловлює глибокі співчуття рідним, близьким та друзям Юрія. Ця втрата надзвичайно важка для всіх нас. Нехай пам’ять про Героя залишиться назавжди в наших серцях як символ відваги і самопожертви.

Дата та час зустрічі з покійним буде повідомлено додатково.

Нехай земля буде легкою тобі, наш відважний захиснике. Нехай твоя доблестів пам’ять буде вічною!