1 жовтня 2022 року, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон привітав з 75-річчям від Дня народження голову правління Газорозподільної компанії «Тернопільгаз» – Олега Караванського.

Владика Тихон побажав ювіляру доброго здоров’я і благополуччя та подарував ікону святого благовірного князя Олега та портрет.

Закликав до співпраці з військовими РФ – повідомлено про підозру священику УПЦ МП

Днями в ОРДЛО, а саме в Донецькій області правоохоронці оголосили про підозру в колабораціонізмі настоятелю Казанської парафії селища Ярова Горлівської єпархії УПЦ (МП). За даними слідства, у травні за вказівкою військовослужбовців РФ священик організував збір жителів Ярової у приміщенні місцевого клубу та оголосив їм, що населений пункт перебуває під контролем російських військ, тож необхідно обрати нового керівника місцевої влади для взаємодії із загарбниками.

«Під впливом особистої думки підозрюваного більшістю голосів місцеві мешканці підтримали запропоновану кандидатуру нового псевдоголови смт Ярова», – зазначають в Офісі Генпрокуратури.

Після визволення Ярової від російських загарбників правоохоронці затримали настоятеля. Чоловіку повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України). Йому обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Коли ж оголосять підозру автору цієї розписки?

Як кажуть, що написано, того не змиєш. Або, користуючись мовою окупантів, яка є рідною для Тихона-Петранюка, «что написано пером, не вырубишь и топором». Бачите, з яким московитським патріотизмом писав у 2016 році діючий єпископ Тихон в окупованому Луганську: «Я, Петранюк Тарас Иванович, даю согласие добровольно оказывать помощь органам МВД ЛНР в их работе по защите безопасности нашей Родины».

До речі, Назарій – рідний брат Тихона також вірно служить цій самій «родінє» в УПЦ московського патріархату.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду Наталією Шевчук, а також інших українських ЗМІ:

На службі у ФСБ – агенти КАЛИНА і ФЕРЗЬ

Єпископ СБУ – Преосвященний Тихон (ПЦУ)/Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора тимчасового тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

 

 

Агент спецслужб ЛНР Ферзь «молився» за мир і єдність в Україні

Далі обовязково БУДЕ

Пресслужба Тернопільської Єпархії ПЦУ