Після жорстоких вбивств та гвалтувань у Бородянці, Бучі,  Ірпені, Маріуполі, Чернігові та інших містах України колаборанти на догоду рашистам нав‘язують нам фсб-шні штампи: «розпалювання міжрелігійної ворожнечі», «не на часі», «бог адін»! Вони вісім років брали безпосередню участь у спонуканні путінського режиму до захоплення усієї України, а тепер вирішили «помиротворити» — тобто видати себе за ревних миротворців. Але їхні злочини не залишились непоміченими і розплата за це має настати, незалежно від того, як довго ще триватиме війна зі східним агресором. І тому ми не втомлюватимемось нагадувати про злочини архієреїв московського патріархату та Православної Церкви України.

Так, у 2014 році бахчисарайський храм ієромонаха Калинника в селі Затишному служив храмом-базою для військ російської федерації і допомагав їм у анексії Криму: там були і зброя, і засоби захисту, і продовольство, і казарма. В ЗМІ збереглися згадки, як в 2014 році Калинник «розмістив склад зброї для «Самооборони Криму» на території храму Святого пророка Іоанна Хрестителя. У 2014 році отримав нагороду від командування «кримських ополченців» за духовну підтримку та душпастирство. А в квітні 2015 року цього сепаратиста внесено до бази даних Центру «Миротворець» за активну участь в анексії Криму російською федерацією. До речі, Калинника нагороджено також і медаллю окупаційної адміністрації Криму «За защиту Крыма» — такою ж, яка є й у путінського посіпаки Рамзана Кадирова. Він має російський паспорт.

І ось після всіх цих «подвигів» на користь ворога священика-сепаратиста Калинника (Чернишова) Українська православна церква московського патріархату піднесла в єпископи кримського архімандрита. Синод УПЦ мп ще в січні 2016 року постановив зробити Калинника єпископом Бахчисарайським і вікарієм Сімферопольскокої єпархії. Місце наречення і хіротонії синод залишив на розсуд митрополита Онуфрія (Березовського).

Пізніше — 8 грудня 2019 року — на сайті Херсонської єпархії УПЦ мп було опубліковано фото з Ніжина, де Калинник стоїть у ряді архієреїв Московського патріархату з панагією на грудях і жезлом у руці (відмітні знаки архієрея) та у фіолетовій мантії єпископа.

Калинник — крайній справа

На висвяченні громадянина рф Чернишева у Миколаївському кафедральному соборі м. Ніжина були присутні: очільник рпц в Україні митрополит Онуфрій, намісник Києво-Печерської лаври Пашка-мерседес, Ніжинсько-Прилуцький «смотрящій» Климент (Вечеря), митрополити Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич), Херсонський і Таврійський Іоан (Сіопко), Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій (Полікопа), Почаївський Володимир (Мороз), Сєверодонецький і Старобільський Никодим (Барановський), архієпископи Шумський Йов (Смакоуз), Городницький Олександр (Нестерчук), Кременчуцький і Лубенський Миколай (Капустін), Конотопський і Глухівський Роман (Кимович), Фастівський Даміан (Давидов), єпископи Діонісій (Константинов), Баришівський Віктор (Коцаба), Білогородський Сильвестр (Стойчев), Дубенський Пимен (Воят), Згурівський Амвросій (Вайнагій) та десятки інших представників рпц в Україні з тітушнею на дорогих авто.

Депутат Чернігівської облради Колоша у Ніжині зустрічав з короваєм сепаратиста!

«Цього священика вибрали єпископом ще три роки тому, але 2016 року в Московському Патріархаті побоялися проводити хіротонію Калинника, а сьогодні вже не бояться. Єдине, що зрозуміло, що громадянин Чернишов ще на підконтрольній Україні території і очевидно правоохоронні органи мають його арештувати за активну участь в окупації Криму! Служба безпеки України, зверніть увагу!», – коментував цю подію у 2019 році журналіст, колишній прессекретар спікера Верховної Ради Андрій Ковальов.

А де і що робить товаріщ Костя Чернишев зараз? «Висвячений» в Ніжині цей зрадник продовжує проводити регулярні зустрічі з військовослужбовцями рф в окупованому Криму «для укрепления боевого духа и поддержания правильной мотивации».

Але СБУ проігнорувала пораду, щоб упередити зрадницьку діяльність Калинника. Тому й не дивно, що у лютому 2021 року цей вражина в Севастополі благословив ракетний корабель збройних сил рф «Гайворон» і побажав рашистам завжди бути готовим «защищать нашу Родину». А 11 травня 2021 року єпископ рпц в Україні Калинник разом із окупантами рф в Криму відкрив музей «Великої Вітчизняної війни в Євпаторії».

Замість того, щоб знешкоджувати чернишових і петранюків, нас намагаються переконати, мовляв, це НЕ НА ЧАСІ. На жаль, це роблять не лише митрополити й ієрархи УПЦ мп в Україні, а й деякі володарі у високих кабінетах. Цікаво також, а чому в СБУ не вважають насущною проблемою боротьбу з величезною ідеологічною агентурною струкурою фсб в Україні, яким є московський патріархат?

Свого часу СБУ у межах відкритого кримінального провадження щодо архієпископа Тихона, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України), громадянина Петранюка Тараса Івановича, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 111 КК України (Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України – карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої).

До речі, Наталія Шевчук – очільниця Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія провела власне розслідування кримінального злочину скоєного єпископом Тихоном (Петранюком). Вона дізналась про кримінальну історію зрадника Тихона-Петранюка і поділилась у 2021 році результатами розслідування зі своїми читачами.

Однак, на жаль, приголомшлива історія та сенсаційне викриття агента, завербованогоорганами «державної безпеки» так званої Луганської народної республіки з числа єпископату Православної церкви України, не спричинила ефективних дієвих заходів з боку компетентних органів і церковного керівництва.

Ймовірно, потрібне не лише суспільне, а насамперед церковне і навіть внутрішньоцерковне обговорення діяльності канонічного злочинця архієрея Тихона.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду НаталієюШевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Джерело: Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія