У четверту неділю Великого посту, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці. Під час богослужіння відбулися освячення нових антимінсів та дияконська хіротонія над доктором економічних наук Михайлом Гончаренком.

Під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну

У четверту неділю Великого посту, 14 квітня 2024 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній очолив Божественну літургію у кафедральному Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі столиці.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Перед початком відправи Його Блаженство звершив освячення нових антимінсів.

Предстоятелю автокефальної Української Православної Церкви співслужили намісник Золотоверхої обителі архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Васильківський Єфрем, всечесна братія монастиря та запрошене духовенство.

Після читання Євангелія Блаженнійший владика виголосив першосвятительське слово проповіді та возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці.

Також під час відправи лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів, які загинули під час війни.

Окрім того, Митрополит Епіфаній звершив дияконську хіротонію над доктором економічних наук Михайлом Гончаренком.

Джерело: Українська Православна Церква/ Православна Церква України