Трагедія війни не знає меж, і сьогодні ми втратили ще одного Героя – Петрова Дмитра Валерійовича, який був тернополянином за походженням. Сумна звістка прийшла до Тернополя і стало відомо, що Петров Дмитро загинув 23 липня в Запорізькій області, під час виконання бойового завдання.

Міський голова Тернополя, Сергій Надал, висловив своє співчуття рідним та близьким загиблого Героя, який віддал своє життя за волю та незалежність України. Петров Дмитро, народився 16 березня 1975 року, взяв участь у боротьбі за державу та свою Батьківщину, демонструючи справжнє патріотичне покликання.

“Трагічна звістка надійшла до нашої громади. В боротьбі за волю України загинув тернополянин Петров Дмитро Валерійович. Його життя обірвалось 23 липня у Запорізькій області під час виконання бойового завдання. Щиро співчуваємо рідним та близьким нашого захисника. Царство Небесне та вічна пам’ять Герою!” – написав Сергій Надал у своєму повідомленні.

Смерть Петрова Дмитра стала великою втратою для родини, друзів та усіх, хто знав його. Він залишиться в пам’яті тих, хто звертається до його великої мужності, героїзму та небайдужості до долі своєї країни.

У цей важкий час, усі разом співчуваємо рідним та близьким Петрова Дмитра Валерійовича. Хай він спочиває в Царстві Небесному, і пам’ять про нього залишиться назавжди серед нас.

Автор: Остап Стасів, кореспондент

Дата: 25 липня 2023