У статті розглядається важливість молитви матерів за своїх воїнів та молитви дітей за своїх матерів в умовах військового конфлікту в Україні. Запропоновані молитви є виразом віри та надії на мир і безпеку в цей важкий час.

У час війни українські матері моляться за відважних синів та дочок

Молитва матері за воїнів та молитва за дітей до Пречистої Діви Марії

Великою і сильною є молитва матері за свою дитину, а особливо зараз у час війни. Нині щодня і щоночі тисячі матерів в усіх куточках нашої Батьківщини безперестанно моляться за своїх дочок і синів, які боряться за свободу і незалежність нашої України. У цьому дописі ми подаємо кілька молитов матері за воїнів та дітей, а також молитву дітей за своїх матерів. Нехай Господь почує молитви усіх матерів і збереже усіх наших мужніх Захисників, щоб усі вони якнайшвидше з Перемогою повернулись до своїх домівок.

Молитва матері за воїна:

Боже Всемогутній, віддаю у Твою люблячу Батьківську руку життя сина мого і молю Тебе, Отче, бережи його душу і тіло від усякої небезпеки і біди, від кулі і полону. Укрий його Твоєю Святою рукою і допоможи йому виконати свій обов’язок, захищаючи Україну нашу від ворогів. У важку хвилину ж почуй голос серця його, коли Він буде призивати Тебе. Не відкидай Його, а спаси, допоможи і збережи його. Нехай же Твоя милість і благодать буде з ним, щоб він був сміливим, мужнім і в усьому чинив вгодне Тобі. Збережи його життя та дай йому пізнати радість виконаного обов’язку і радість перемоги над ворогом. Дякую Тобі, Отче, що воля Твоя благоуспішно виконується рукою Твоєю у житті мого сина. Славлю Тебе, Великий Боже, і поклоняюся Тобі, з Єдинородним Твоїм Сином, Пресвятим і Житворчим Твоїм Духом нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва дітей за своїх матерів:

Пречиста Діва Маріє, Мати Божа, яка непорочно народила, і на благо всього світу Свого Єдинородного Сина виховала. Вислухай, моя Свята Заступнице й Покровителько, мою тиху та щиру молитву і дай, мені сили й терпеливості виплекати й виховати моїх дітей чесними та богобоязними людьми, щоб вони були втіхою і підтримкою мені на старість, і всьому народові українському окрасою, і щоб чистим серцем славили ім’я Твоє, Богородице. Амінь.

Молитва за матерів:

Боже, Ти вибрав Непорочну Діву Марію Матір’ю Свого Сина, благослови всіх матерів, обдаруй їх здоров’ям, наповни їх спокоєм і радістю, а після довгого життя земного приведи до життя вічного. Просимо Тебе: вчини так, щоб людський рід пишався святістю своїх матерів. Допоможи їм виховати своїх дітей на славу Тобі і для добра Церкви, через Ісуса Христа, Господа нашого. Амінь.

Ці молитви є виразом віри та надії матерів і дітей України в мир та безпеку, і ми сподіваємося, що вони допоможуть нам у цей важкий час. Нехай молитва об’єднує нас і дарує силу у подоланні всіх труднощів.

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія