У неділю після Пʼятидесятниці, 20 серпня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відслужив читання акафісту Пресвятій Богородиці у храмі святого великомученика Димитрія Солунського села Плотича Тернопільського благочиння. Разом із ним співслужили інші священнослужителі Тернопільського благочиння, молитва була присвячена визволенню Батьківщини, захисникам та загальному благополуччю.

Митрополит Нестор звершив читання акафісту у храмі св. вмч. Димитрія Солунського с. Плотича Тернопільського благочиння

В одинадцяту неділю після Пʼятидесятниці, 20 серпня 2023 року, митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор звершив читання акафісту Пресвятій Богородиці у храмі святого великомученика Димитрія Солунського с. Плотича Тернопільського благочиння.

Окрім настоятеля храму протоієрея Олега Каськіва, Його Високопреосвященству співслужили економ єпархії протоієрей Руслан Притула, завканцелярією протоієрей Володимир Зубілевич, священники Тернопільського благочиння. 

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Священнослужителі молилися до Пресвятої Богородиці за визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, воїнів-захисників Української держави, за припинення епідемії, добробут, мир, здоров’я і спасіння наше.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ