Громада Збаража живим коридором шани зустріла полеглого захисника України Олега Ляха, який віддав життя за свободу та незалежність Батьківщини під час виконання бойового завдання

Скорботна звістка про втрату захисника України надійшла до громади міста Збаража, яке прощатиметься із прикордонником Олегом Ляхом, котрий загинув на фронті.

Під час виконання військового обов’язку в Харківській області поліг солдат Олег Лях, відомий у місті громадський діяч та колишній депутат Збаразької міськради.

Воїн-земляк, 1979 року народження, проходив службу на посаді інспектора прикордонної служби і до останнього подиху відстоював свободу та гідність українського народу.

Зустріч загиблого Героя відбулася вчора, 21 травня, у Сквері Героїв міста Збараж. Мешканці громади утворили живий коридор шани. Після завершення загальної панихиди у Будинку воїна, що розташований на вулиці Парковій, відправили чин парастасу. Поховають прикордонника у п’ятницю, 22 травня, о 14:00 годині.

Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Вічна пам’ять і слава відважному Воїну, який поклав на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя! Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Олега Ляха стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Олега як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.