Важлива подія відбулася у медичному закладі Тернопільщини, спеціалісти якого отримали визнання від духовних осіб. Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор вручив високу нагороду «Орден Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона» медичному директору та завідувачці відділення за їхню віддану працю та гуманітарні якості.

Визнання і нагороди від духовних лідерів

14 травня у медичному закладі Тернопільщини сталася важлива подія, що заслуговує на увагу та визнання. Митрополит Тернопільський і Кременецький Православної Церкви України Нестор, настоятель Свято-Троїцького Духовного Центру, протоієрей Миколай Зінкевич та протоієрей Григорій Нецькар вручили високу нагороду – «Орден Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона».

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця заслужена відзнака була присуджена за високий професіоналізм, жертовне служіння у збереженні життя, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я Тернопільщини, а також за духовно-моральні якості, громадську позицію та милосердя.

Отримали цю почесну нагороду медичний директор КНП «Тернопільська обласна дитяча клінічна лікарня» ТОР Алла Філюк та завідувачка інфекційно-боксованого відділення Світлана Євтушенко.

Відзначені медичні працівники отримали від щирого колективу щиру вдячність та вітання за свою віддану працю, яка не лише служить на користь людей, а й є благословенням для України.

Ми вітаємо цих героїв, які в своїй нелегкій роботі продовжують дарувати надію та віру в майбутнє! Нехай їхні вчинки назавжди залишаться прикладом самопожертви та безмежної любові до ближнього.

ДЖЕРЕЛО