Стаття присвячена пам’яті та героїзму солдата Бая Сергія Вікторовича, який віддав своє життя за Україну під час виконання бойового завдання 27 жовтня 2023 року в Луганській області.

Спільна втрата: Світ втратив ще одного героя

27 жовтня 2023 року Україна втратила свого справжнього героя – солдата Бая Сергія Вікторовича, який загинув, виконуючи бойове завдання в Сєвєродонецькому районі, Луганської області. Молодий чоловік народився у селі Старий Тараж Почаївської територіальної громади і був уродженцем, на якого своя країна пишалася.

Бай Сергій Вікторович народився у 2004 році, і вже в такому юному віці відзначився своєю відвагою та вірністю Батьківщині. Він служив як зовнішній пілот (оператор) літальних апаратів і гордо виконував свої обов’язки на передовій.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Смерть Бая Сергія Вікторовича – велика втрата для його родини, рідних та близьких, а також для одногрупників та військових товаришів. Цей молодий чоловік став прикладом справжнього героїзму і самопожертви, віддаючи своє життя за свою країну.

Ми висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким солдата Бая Сергія Вікторовича і обіцяємо, що його пам’ять назавжди залишиться в серцях українців. Його героїчний вчинок нагадує нам про важливість оборони незалежності та свободи своєї країни.