Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Епіфаній Думенко здійснює офіційний візит до Александрійського Патріархату на запрошення Папи та Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора ІІ з метою підсилення дипломатичних стосунків між церквами. Під час візиту Митрополит Епіфаній відвідає визначні святині Каїру та Александрії. Урочисту Божественну літургію очолять Патріарх Феодор ІІ та запрошений з України Митрополит Епіфаній. Цей братерський візит сприятиме розвитку добрих стосунків між українською та александрійською церквами, що має важливе значення для міжнародної церковної дипломатії.

Блаженніший Митрополит Київський розпочав офіційний візит до Александрійського Патріархату заради зміцнення дипломатичних стосунків між церквами

Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній розпочав мирний візит до Александрійського Патріархату на запрошення Папи і Патріарха Олександрійського і всієї Африки Феодора ІІ з метою зміцнення дипломатичних стосунків між церквами. Під час візиту делегація ПЦУ відвідає визначні святині Каїру та Александрії, а у неділю, 5 березня, у кафедральному соборі Благовіщення відбудеться урочиста Божественна літургія, яку очолять Патріарх Феодор ІІ та Митрополит Епіфаній. Зустрічі з представниками Александрійського Патріархату також сприятимуть подальшому розвитку дружніх стосунків між українською та александрійською церквами, що має важливе значення для міжнародної дипломатії.
У аеропорту Каїра Предстоятеля ПЦУ із делегацією зустрів Посол України в Єгипті пан Микола Нагорний зі співробітниками. Від імені патріарха Александрійського гостей з України зустріли митрополит Гвінейський Георгій, представник Патріархату в Афінах, та митрополит Мемфісу Нікодим, Патріарший вікарій Каїру.

«Ваше Блаженство, велика радість приймати Вас на землі Єгипту, благословенній стопами Спасителя і Богородиці! Від імені нашого Патріарха Феодора сердечно вітаємо Вас і всіх гостей. Ми знаємо про страждання українського народу, співпереживаємо вам у цей складний час війни. У святий день Торжества Православ’я ми будемо єднатися навколо Євхаристії, будемо молитися про завершення війни та страждань українців від її наслідків» – зазначив митрополит Георгій.

«Ми сердечно дякуємо Блаженнійшому Папі і Патріарху Феодору за запрошення, дякуємо також вам, владики, за теплу зустріч та добрі побажання – зазначив у відповідь митрополит Епіфаній. – Ми відчуваємо молитву і підтримку Патріарха Феодора і вашої Святої Церкви».