Назара поховали у Дніпрі на початку травня. На хресті — таблиця з номером і написом «невідомий». Лишень результат ДНК підтвердив, що загиблим виявився таки Назар. Рідні знали, що він загинув, але вірили в диво… Зараз їхній Герой повернувся додому назавжди.
Він познайомився із дружиною Настею на сході. Разом подружжя виховувало чотирьох синів, старший з яких зараз теж служить в ЗСУ. Спільному і наймолодшому синові Дмитрику у січні лишень виповнилось два рочки.

— Наш Назарко повернувся додому назавжди… Гірко, бо дуже добра дитина. Доброї вдачі, щирий і відповідальний. Біль рідних й уявити важко — вони понад два місяці знали, що Назарка немає серед живих, і лише зараз можуть провести свого Героя в останню путь, — староста с. Садки Великодедеркальської громади Лариса Миколайчук ледь стримується, аби не заплакати. Голос жінки тремтить… — Царство небесне його світлій душі…

Це біль душі і крик серця. Гинуть найкращі…

«Невблаганне горнило війни, розв’язаної росією, спопеляє цвіт української нації. Великодедеркальська громада отримала болючу звістку про загибель Назара Климюка з с.Садки, — йшлось у повідомленні Великодедеркальської громади ще на початку травня. — Назар служив за контрактом в Збройних Силах України. Загинув Герой від рук рашистів 6 травня 2022 року на Донеччині. У цей важкий час приносимо щирі співчуття сім’ї та рідним, розділяємо ваш біль та схиляємо голову в глибокій скорботі. Вічна пам’ять! Вічна слава Герою!»

Назар Миколайович Климюк народився 23 лютого 1992 року. Ще у 2011-му служив в армії, а після цього підписав контракт. Учасник бойових дій.

— Плаче Україна. Плачуть небеса. Плаче Шумщина,— написав на власній сторінці у Фейсбук Павло Кравчук. — Плаче кожна українська мати. Це біль душі і крик серця. Гинуть найкращі сини України. Загинув земляк і односельчанин Назар Климюк з Шумщини. Хай Господь Бог прийме в свої небесні оселі! Низький уклін і вічна пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним та безмежна вдячність батькам за сина, який ціною власного життя захищав нас і Україну! 

Назар народився 23 лютого 1992 року, служив за контрактом в Збройних Силах України. Загинув Герой від рук рашистів 6 травня 2022 року.

— Назар потрапив у морг в Дніпрі ще в першій половині травня, а невдовзі був похований як «невідома особа» під певним номером на цвинтарі Дніпра, — розповів голова Великодедеркальської громади Юрій Панасюк. — Чи це справді Назар, встановлювали за ДНК, здавав його батько, їздив до Дніпра. На жаль, інформація згодом підтвердилась, що це його син.

Молодшому сину 2 рочки, старший – служить в ЗСУ

Дружина Назара писала заяви, і далі були довгі дні та місяці для оформлення документів на перепоховання. Назар Климюк назавжди повернеться додому і 27 липня його поховають у рідному селі зі всіма військовими почестями.

У Героя залишились мама Світлана Миколаївна, тато Микола Дмитрович, рідний брат Роман. А ще — дружина Анастасія, з якою Назар познайомився на сході. У жінки вже було троє синів, яких чоловік прийняв за рідних — Даня, Андрій та Іван. У 2020 р. у подружжя народився спільний синочок Дмитрик. Малюку 2 рочки минуло в січні…

В перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну, Назар перевіз на рідну Шумщину, до батьків, свою дружину із дітьми. Троє синів і їхня мама залишились з дідусем і бабусею, сам Назар повернувся на фронт. Пішов на службу і старший з синів подружжя.

— Місце останнього спочинку Назара буде в рідному селі, де батьківська хата, — каже Лариса Миколайчук. — Наш Назар заслужив як ніхто, аби його провели в останню путь з військовими почестями. Він боронив нас вже багато років. На жаль, ціною власного життя… Це була дуже довга дорога додому, завдовжки в понад два місяці. Тепер він повернувся додому назавжди…

Висловлюєvj щирі співчуття батькам, дружині, дітям, братові, односельцям, побратимам і всім, хто втратив дорогу людину. Вічна пам’ять, шана і слава тобі, Герою…