Парафія святих Жон-Мироносиць с. Почапинці запрошує усіх вірян вшанувати ікону Божої Матері

РОЗКЛАД  БОГОСЛУЖІНЬ

в храмі святих Жон-Мироносиць с.Почапинці ПЦУ (УАПЦ)

14 ЖОВТНЯ 2020 Р.

Покрова Пресвятої Богородиці

Храм відчинений увесь день
 
9.00 год.– Літургія святого Іоана Золотоустого,
 по завершенні служби заупокійна молитва
за захисників, які поклали життя за Батьківщину.
По потребі молебні впродовж дня.
18.00 год. – Вечірнє богослужіння
 
 15 ЖОВТНЯ – 18 ЖОВТНЯ 2020Р
Храм відчинений увесь день
 
9.00 год. – Літургія святого Іоана Золотоустого.
По потребі молебні впродовж дня.
18.00 год. – Вечірнє богослужіння
 

Молитва до Святої Покрови Пресвятої Богородиці

О Пресвятая Діва, Мати Господа Вишніх Сил, неба і землі Царице, міста і країни нашої Всемогутня Заступнице!

Прийми похвально-вдячну пісню цю від нас, недостойних рабів Твоїх, і вознеси молитви наші до Престолу Бога і Сина Твого, щоб милостивим був до неправд наших і продовжив благодать Свою на тих, що шанують все чесне ім’я Твоє і з вірою і любов’ю поклоняються чудотворному образу Твоєму. Бо ми не є достойні від Нього помилуваними бути, якщо Ти не умилостивиш Його до нас, Владичице, бо все Тобі від Нього можливим є.

Тому до Тебе прибігаємо як до безсумнівної і скорої Заступниці нашої: почуй нас, що молимось Тобі, осіни нас Вседержавною Покровою Твоєю і виблагай у Бога, Сина Твого, пастирям нашим ревність і піклування за душі, містоправителям мудрість і силу, суддям правду і безсторонність, наставникам розум і смиренномудрість, подружжям любов і згоду, дітям послух, покривдженим терпіння, кривдникам страх Божий, скорбящим благодушність, тим, що радіють стриманість: а всім нам духа розуму і доброчесності; духа милосердя і лагідності, духа чистоти і правди.

Так, Госпоже Пресвятая, змилосердься над немічними людьми Твоїми: розсіяних збери, заблудших на путь прямий настав, старість підтримай, юних умудри, немовлят виховай і зглянься над усіма нами оком милостивого Твого заступництва, підніми нас із глибини гріховної і просвіти сердечні очі наші, щоб узріти спасіння; милостивою будь до нас тут і там, в країні земного пришестя, й на Страшному Суді Сина Твого; преставлених же у вірі й покаянні від життя цього отців і братію нашу у вічному житті з Ангелами і з усіма святими жити учини.

Бо Ти є, Госпоже, Слава небесних і Надія земних, Ти після Бога наша Надія і Заступниця всіх, що прибігають до Тебе з вірою. Бо до Тебе молимося й Тобі, як Усемогутній Помічниці, самі себе, і одне одного, і все життя наше віддаємо, нині, і повсякчас, і на віки вічні.

Амінь.

Джерело Парафія святих Жон-Мироносиць