Кожна людина, яка проживає на цій землі здатна чинити гріх, через що і втрачає спілкування з Господом Богом та все менше і менше має можливостей на спасіння душі. Коли перші люди вчинили гріх, переступили Божу заповідь, саме тоді Господь із жалем та болем споглянув на людську неміч і Сам же прорік слова, які стали для людини надією, що прийде час і відпала від Творця людина знову з’єднається із Ним і унаслідує Царство Небесне, приготоване вірним Йому творінням. Саме тому прийшла жона, найбільша із будь коли народжених жінками, через Яку світ пізнав і прийняв божество і знову вкусив плоду правди, істини, віри та плоду Райської насолоди.
 
Свято, котре сьогодні святкує Свята Православна Церква являється для нас ще раз згадкою та підтвердженням тих Господніх слів, і ще раз дарує нам можливість задуматись над Господньою любов’ю висловленою до нас. Як би ми низько не впали, як би не придавив нас наш земний хрест обійми Божі завжди здатні підхопити нас і подати нам сил щоб піднятись та іти далі. 
 
Наш життєвий шлях, за умов духовного нашого життя, супроводжується покровом та заступництвом Тієї, Яка стала для нас Небесною нашою Матір’ю, і кому ж як не Їй нам варто віддати свої тривоги, свої печалі, свої переживання…
 
Вона наш оберіг. Вона твердиня нашої віри. Вона сльоза, що очищає нас. Вона дорога, що приводить нас до Бога. Вона наша Мати, любляча, співстраждаюча, здатна завжди прийти на поміч. Вона як сонце для нашої душі і як світло у нашій гріховній темряві  – полюбімо Їі щирим серцем, чистою душею. Полюбімо Пресвяту Владичицю Богородицю так, як Вона полюбила нас, і взиваймо до Неї такою ж палаючою любов’ю, якою взиває Вона до Христа за наше спасіння.
 
Молімось до Богоматері Котра простягнула сьогодні Свій спасаючий омофор над стражденними людьми, що взивали до Неї: “Радуйся Радосте наша, покрий нас від всякого зла чесним Твоїм омофором” і по вірі нашій Владичиця зглянеться на наші нужди і зішле Свої щедроти та милості щоб заспокоїти наші переживання та скорботи.
 
Яке велике чудо бачити Тебе, о Небесна Мати, та не має більшого чуда ніж жити Тобою, о Преблагословенна! 
Радуйся Царице неба і землі. Радуйся покрове і заступнице. Радуйся благословенна між жонами, бо Господь з Тобою.