Доки більшість аудиторії обговорює розхожі фото з Буковини, мені здається значно більш вагомим той факт, що митр. Мелетій Єгорєнко є очільником прикордонної єпархії МПвУ; правою рукою предстоятеля МПвУ митр. Онуфрія на Буковині протягом понад 30 (!) років та пов’язаний з ним ще з середини 1980-х, коли Онуфрій був благочинним у Троїце-Сергієвій Лаврі під Москвою, а 24-річний Валентин Єгорєнко став там ченцем.

Окрім того Мелетій — очільник структури МПвУ, яка відповідає за її закордонну діяльність, та постійний член синоду МПвУ, тобто один з найвагоміших керівників цього об‘єднання — має російське громадянство.

Не знаю, як там буде із забороною підлеглості МП, яку пропонують закріпити законом, чи проголосують відповідні проекти, що лежать у ВР, але заборонити обіймати будь-які керівні посади в релігійних організаціях в Україні особам з громадянством РФ — ДУЖЕ ПРОСТО і ЛОГІЧНО.

А то раптом виявиться, що і очільник МПвУ має не лише орден від Путіна (про це всі знають), але і двоголовий паспорт.

І тоді одній апологетці МПвУ буде ой як незручно доводити, що це об‘єднання, ну нічого спільного тепер не має з РПЦ. Бо вона цього в папірцях «не бачить». Всі, у кого є очі — бачать, а вона — ні.

Може, треба трохи уважніше дивитися, і тоді будуть більш помітними двоголові обкладинки паспортів очільних діячів цієї структури та посвідчень на їхні ордени за «дружбу» з РФ?

А ОСЬ ЩЕ ОДИН ВЛАСНИК ДВОГОЛОВОГО

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 05_pasport.jpg

Дійсно, в СБУ начебто таки зрозуміли, що вже нарешті «на часі» знешкоджувати провокаторів, колаборантів і відвертих агентів ФСБ у рясі, яким є той же Тихон-Петранюк з двоголовим паспортом.

Свого часу СБУ у межах відкритого кримінального провадження щодо архієпископа Тихона, керуючого Тернопільсько-Бучацькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України), громадянина Петранюка Тараса Івановича, внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, ст. 111 КК України (Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканості, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України – карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої).

Однак, на жаль, приголомшлива історія та сенсаційне викриття агента, завербованогоорганами «державної безпеки» так званої Луганської народної республіки з числа єпископату Православної церкви України, не спричинила ефективних дієвих заходів з боку компетентних органів і церковного керівництва.

Ймовірно, потрібне не лише суспільне, а насамперед церковне і навіть внутрішньоцерковне обговорення діяльності канонічного злочинця архієрея Тихона.

Нагадаємо про раніше опубліковані статті Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, підготовлені за розслідуванням голови цього Фонду НаталієюШевчук:

Пізнай правду і вона зробить вас вільними

ПОЦІЛУНОК ІУДИ –«СИНА СМЕРТІ» / РОЗПИСКА ПЕТРАНЮКА Т.І.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРХІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

КРИМІНАЛЬНИЙ РЕЗЕРВ ПЦУ / ОБВИНУВАЛЬНИЙ АКТ у кримінальному провадженні №12012030050000359 відносно ПЕТРАНЮКА ТАРАСА ІВАНОВИЧА (архієпископа ТИХОНА)

ЄПИСКОП СБУ – ПРЕОСВЯЩЕННИЙ ТИХОН (ПЦУ) / Протокол допиту підозрюваного Петранюка Т.І. з Ізолятора Тимчасового Тримання ЛМУ ГУМВС України в Луганській області

ВИКРИТО ШАХРАЯ ТИХОНА ПЕТРАНЮКА/ Злети та падіння від ФІЛАРЕТА до ЕПІФАНІЯ / Що знайшли правоохоронці під час обшуку помешкання єпископа Тихона ПЕТРАНЮКА?

«АВТОЛОХ»: Церковний бізнес монаха ТИХОНА Петранюка

Махровий мажор ПЦУ ТИХОН Петранюк

ЕКСКЛЮЗИВ: #ГЛАВpidarРПЦ в Україні – хто він?

Джерело: Прес-служба Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія