1 січня 2022 року, у день вшанування пам’яті великого подвижника та святого ХХ століття  –преподобного Амфілохія Почаївського, Високопреосвященнійший Нестор, архієпископ Тернопільський і Кременецький, з архіпастирським візитом відвідає Свято-Амфілохіївський монастир у с. Мала Іловиця Шумського району.

Архієрейське Богослужіння розпочнеться опівночі.

Щиро запрошуємо взяти участь у Божественній літургії та прославленні українського святого преподобного Амфілохія Почаївського!

Додамо, що 2022 року виповнюється 10 років з часу заснування в Малій Іловиці чоловічого монастиря.8 січня 2012 року на батьківщині преподобного Амфілохія на місці, де він заповідав, було закладено наріжний камінь під будівництво храму та монастиря.

До побудови святині долучилися доброчинці та меценати – люди різних конфесій, родичі тих, кого він зцілював, ті, хто шанує пам’ять про праведника віри нашого часу.

23 листопада 2013 року храм було освячено. У дні вшанування преподобного Амфілохія Почаївського: 1 січня і 12 травня, – в Малій Іловиці, відбувається архієрейська літургія і паломництво.

Джерело: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ