У своєму зверненні протоієрей Роман Будзинський згадує 37-ту річницю Чорнобильської катастрофи, найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, яка стала трагедією для багатьох людей та залишила глибоку рану нашій Батьківщині. Він закликає пам’ятати всіх, хто віддали своє життя у боротьбі з наслідками цієї катастрофи, а також не забувати про тих, хто продовжує страждати від її наслідків. Звернення закінчується вічною пам’яттю та молитвою за загиблих та побажанням, щоб наша Батьківщина була здоровою та безпечною для всіх нас.

Протоієрей Роман Будзинський звертається до українців

Шановні українці!
Дорогі брати та сестри!

Сьогодні, 26 квітня, вже 37 років ми згадуємо трагічну дату – Чорнобильську катастрофу. Це була найбільша техногенна катастрофа ХХ століття, яка забрала чимало людських життів і лишила глибоку рану нашій Батьківщині.

Сьогодні ми повинні пам’ятати всіх, хто віддали своє життя у боротьбі з наслідками цієї катастрофи. Саме завдяки ним ми маємо можливість жити в безпеці та здоров’ї. Нехай Бог оберігає їх душі та дарує їм вічний спокій.

Ми також не повинні забувати про всіх, хто продовжує страждати від наслідків цієї катастрофи. Ці люди повинні знати, що ми не залишимо їх без підтримки. Ми маємо бути разом з ними і допомагати, скільки можемо.

Вічна пам’ять всім, хто загинув в результаті Чорнобильської катастрофи. Хай вони спочивають у мирі. Нехай наша Батьківщина буде здоровою та безпечною для всіх нас.

З повагою та молитвою за мертвих та живих за ненароджених,

протоієрей Роман Будзинський,
Духівник громадської організації “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія”

Джерело – Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія