Євген Підгородецький народився в 1968 році у селі Михайлівка Чортківського району Тернопільської області. Він був відданим своєму рідному краю та знав, що його обов’язком є захист нашої Батьківщини. Він був учасником Майдану та відомим військовим, який був шанований своїми побратимами по зброї. Він загинув на фронті 14 квітня 2023 року, захищаючи Україну від російських окупантів. Євген Підгородецький став прикладом справжнього героїзму та відданості своїй країні, а його смерть стала великою втратою для України та всіх, хто його знав та поважав.

Пам’ять про життя та внесок героя України Євгена Підгородецького

Євген Підгородецький – ім’я, яке назавжди запам’яталося в серцях рідних, друзів та братів по зброї. Його життя перервала гільза ворожої кулі, але його внесок у захист України та боротьбу за її свободу буде завжди пам’ятатись і шануватись.

Євген Підгородецький народився в селі Михайлівка Чортківського району Тернопільської області в 1968 році. Він був відданим своєму родинному краю та знав, що його обов’язком є захист нашої Батьківщини. У 2014 році він прийняв участь у Майдані та підтримував українську революцію гідності.

Коли Росія почала агресію проти України в 2014 році, Євген вирішив, що найважливішою річчю для нього стало б військове служіння. Він вступив до Збройних Сил України та пішов на фронт. Він виявив себе як досвідчений військовик та був авторитетом серед своїх побратимів по зброї.

Під час своєї служби Євген був інструктором навчального ремонтного взводу однієї з бригад. Він навчав своїх підлеглих, як правильно ремонтувати та обслуговувати військову техніку. Він був пильним та відповідальним у своїй роботі, і це допомогло зберегти життя багатьох українських військових.

14 квітня 2023 року він загинув на фронті, захищаючи нашу країну від російських окупантів. Його смерть стала великою втратою для України та всіх, хто знав та поважав Євгена. Він помер як справжній герой, що захищав свою країну та своїх співвітчизників.

Смерть Євгена Підгородецького є ще одним нагадуванням про те, що війна завжди приносить страждання та горе. Втрати нашого народу внаслідок цього конфлікту є непоправними, і ми повинні зробити все можливе, щоб покласти край цій війні та забезпечити мирне та стабільне майбутнє для нашої країни.

Євген Підгородецький лишив за собою незабутній слід в житті своїх близьких та друзів, а також в серцях українського народу. Його мужність, сила духу та готовність віддати своє життя за країну завжди залишатимуться прикладом для нас усіх. Ми повинні пам’ятати про нього та про всіх героїв, які віддали життя за свободу та незалежність нашої Батьківщини.