14 січня 2023 року, у свято Обрізання Господнього та день пам’яті святителя Василія Великого, архізек Тернопільський і Бучацький, Луганський і Старобільський, Одеський і Чорноморський Тихон-Петранюк звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового в м. Тернополя.

Його кримінальному високопреосвященству співслужили духовенство кафедрального собору.

Після Євангельського читання канонічний недостойник Петранюк Тарас Іванович звернувся до присутніх з повчальним словом проповіді, під час якої розповів про свято Обрізання Господнього та життя святителя Василія Великого.

За богослужінням були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, воїнів-захисників Батьківщини та український народ. Побажавши заступництва Небесного Покровителя на всіх дорогах життя, архізек України привітав з Днем ангела священнослужителя кафедрального собору протоієрея Василія Божаківського.

Також в кінці літургії архізлочинець і шахрай Тихон-Петранюк привітав усіх зі святом, а особливо тих, хто носить своє ім’я на честь святого Василія. На завершення владика за українською традицією засіяв усіх присутніх пшеницею і солодощами, вітаючи зі старим Новим роком.

Сподіваємось, що цього святкового дня Петранюк Тарас Іванович згадав і про Василя Мироника з Буковини, якому аферист Тарас Петранюк з 2007 року винен понад 70 000 доларів США за розписками, власноруч написаними, але й досі відмовляється повертати борг. Так само, як свого часу відмовився виплатити кошти Дмитру Плугіну з Луганщини 100 000 доларів США, за що і отримав підозру та обвинувальний акт в рамках кримінального провадження ст.190 ч.1 КК України.

З джерел, наближених до Київської Митрополії, відомо, що ця ганебна історія вже дійшла до відома Предстоятеля УПЦ/ПЦУ Блаженнішого митрополита Епіфанія.

Оскільки досі кримінальний злочинець Тарас Петранюк є діючим архієреєм автокефальної Української Православної Церкви, керуючим Тернопільсько-Бучацької єпархії УПЦ/ПЦУ, позивач в особі Василя Васильовича з Чернівців вважав за необхідне, перш за все, зустрітись з главою нашої церкви і донести до відома Його Блаженства дійсний стан справ і отримати батьківську пораду: яким чином в дусі християнської любові та вчення православної церкви вирішити конфліктне питання з Тарасом Івановичем Петранюком? Щоб не постраждав авторитет української церкви, треба закрити боргові зобов’язання шахрая-єпископа Тихона-Петранюка і в майбутньому убезпечити ПЦУ від шахрайських наслідків .

Про хід та результати зустрічі нами буде оприлюднено окремо об’ємний матеріал з документами, фото та відеофактами. На зараз відомо, що боржнику Петранюку Тарасу Івановичу керівництвом церкви рекомендовано розрахуватись за борговими розписками у 30-денний термін.

ДАЛІ БУДЕ…