У скорботному дні, громада Вишнівецька занурена у глибокий сум після втрати Володимира Дробоцького, кулеметника, який віддав своє життя на фронті у зоні бойових дій на Донбасі. Цей 41-річний герой, який проживав у селі Мишківці, виконував важливе бойове завдання в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району.

Втрата кулеметника з Тернопільщини: громада покрита глибоким сумом

У печальний день, громада Вишнівецька занурена у глибокий сум. Втрачено одного зі своїх – Володимира Дробоцького, кулеметника, який віддав своє життя на фронті у зоні бойових дій на Донбасі. Загиблий Герой, 41-річний житель села Мишківці, здійснював бойове завдання в районі населеного пункту Кліщіївка Бахмутського району.

Втрата Володимира Дробоцького стала тяжким ударом для всієї громади. Рідні, друзі та співвітчизники провели останню прощу за свого Героя на майдані Т. Шевченка сьогодні. Після прощання траурний кортеж прибув до рідної домівки в село Мишківці для поховання.

В цей скорботний момент ми щиро співчуваємо всій родині та близьким загиблого Героя. Він запам’ятався як відданий захисник України, який зробив свій жертовний внесок у боротьбу за свободу і мир. Його вчинки і мужність завжди залишатимуться в наших серцях. Вічна йому пам’ять!

У такі моменти ми, як нація повинні стояти разом і підтримувати один одного, пам’ятаючи, що наші Герої заслуговують найбільшої поваги та визнання.