У січні 2024 року Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату представив чотирнадцятий том творів Патріарха Філарета, що включає його проповіді, послання та слова на вручення архіпастирських жезлів новопоставленим єпископам. Видання присвячене 95-річчю видатного ієрарха, будівника Української Православної Церкви.

Святійший Патріарх Філарет подарував свої духовні надбання: відзначення, особливості та важливість

У січні 2024 року Видавничий відділ УПЦ Київського Патріархату видав чотирнадцятий том трудів Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета “Проповіді, Послання, Слова на вручення архіпастирських жезлів. Том 14”.

До чотирнадцятого тому праць Святійшого Патріарха Філарета увійшли його твори – проповіді, послання та слова на вручення архіпастирських жезлів новопоставленим єпископам. Особливу увагу привертають до себе проповіді, які в більшості виголошені під час богослужінь у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Даний том творів Патріарха Філарета долучається до тринадцяти попередніх і стане в пригоді тим, хто хоче знати більше про богословську діяльність видатного ієрарха, нашого сучасника і будівничого Української Православної Церкви, хто цікавиться богословськими питаннями, вченням Православної Церкви, а також її історією.

Видання присвячується славному ювілею Святійшого Патріарха – його 95-ліття.

Придбати книгу можна у книжковій крамниці Київської патріархії за адресою: м. Київ, вул. Чикаленка (Пушкінська), 36 тел.: +38 (096) 086-39-09, а також у Володимирському кафедральному патріаршому соборі за адресою: м. Київ, б-р. Тараса Шевченка, 20.