Руслан Сопіга, справжній герой і патріот, загинув під час виконання бойового завдання на фронті, захищаючи свою Батьківщину. Втрата Руслана стала безповоротною для спільноти, яка відчуває величезний сум та скорботу. Він був прикладом відваги та великодушності, а його дух надихав інших. Ми залишаємося разом з сім’єю Руслана, пам’ятаючи його як героя, який жертвував своїм життям за свободу країни.

Житель Тернопільщини віддав своє життя на фронті, залишивши незабутній слід у серцях громади

Серце нашої громади залишилося стиснутим через ще одну надзвичайно сумну звістку. Військовослужбовець Руслан Олександрович Сопіга, житель села Залісці Тернопільщини, віддав своє життя на фронті 9 червня, під час виконання бойового завдання для захисту нашої Батьківщини. Це безповоротна втрата для нашої спільноти, і ми не можемо стримати своєї скорботи та величезного суму.

Руслан Сопіга був справжнім героєм і патріотом. Його відданість та самопожертва в служінні Україні були непохитними. Він брав участь у небезпечних бойових операціях, стояв на захисті нашої незалежності та свободи. Його мужність і сміливість надихали інших і ставали прикладом для нашої молоді.

Руслан був не тільки військовослужбовцем, він був також доброю та великодушною людиною. Він завжди був готовим допомогти тим, хто цього потребував. Його зігріваючий посмішка, доброта та турбота ніколи не знаходились на межі. Він був прикладом справжнього гуманізму і взірцем для нас усіх.

Втрата Руслана Сопіги зачепила не тільки його родину, але й всю нашу громаду. Ми відчуваємо глибоку скорботу і співчуття до його батьків, рідних та близьких. Ця втрата є нагадуванням про велику жертовність і випробування, з якими зіштовхуються наші захисники в зоні бойових дій.

Ми маємо пам’ятати Руслана як героя, який віддав своє життя, залишивши незабутній слід в наших серцях. Його життя було прикладом відваги, самопожертви і безкорисливої любові до Батьківщини. Нехай його душа знайде спокій у Вічності, а ми, залишаючись разом, будемо підтримувати один одного та дотримуватись тих цінностей, за які він боровся.

У цей важкий час ми стоїмо поруч з сім’єю Руслана Сопіги, надаючи їм всю нашу підтримку, співчуття і молитву. Хай вони знають, що вони не самі, і наша спільнота разом з ними відчуває цю втрату. Ми обіцяємо пам’ятати та шанувати героїчні вчинки Руслана і продовжувати його розпочату місію захисту нашої країни.

Великий духовний біль, що накрив нас, показує, як важливо підтримувати та цінувати наших героїв, які ризикують своїм життям, залишаючись вірними своїм обов’язкам та ідеалам. Нехай Руслан Сопіга завжди буде в наших серцях як символ мужності, патріотизму та незламності. Нехай земля прийме його тіло, а душа знайде вічний спокій. Слава герою України!