Сьогодні ми зі смутком приймаємо звістку про смерть Михайла Марцініва, захисника з Тернопільщини, який поклав на вівтар свою відвагу та самовідданість у боротьбі з російськими окупантами. Він став справжнім героєм, який віддав своє життя заради незалежності та миру нашої країни. Це втрата, яка залишить невимовний слід у серцях багатьох українців.

Тернопільщина втратила видатного патріота, який жертвував своїм життям за незалежність країни

Сьогодні, 23 травня, з великим сумом ми дізналися про трагічну втрату – Михайла Марцініва, захисника з Тернопільщини, який підкорив нас своєю відвагою та самовідданістю.

Звістку про його смерть оприлюднили у Другому відділі Чортківського Резервного територіального центру комплектування та спеціального призначення. Із скорботою в серці ми дізнаємося, що Михайло Петрович Марцінів, народився у 1964 році, втратив своє життя 22 травня 2023 року в Коростишеві, Житомирській області. Він був військовослужбовцем однієї з бригад.

Сьогодні ми згадуємо його як справжнього патріота та героя, який став жертвою кровопролитної війни з російськими окупантами. Він віддав своє життя заради незалежності і безпеки нашої країни. Він був прикладом мужності, відваги та вірності своїм ідеалам.

Ми співчуваємо рідним і близьким Михайла Марцініва у цей важкий період. Нехай Бог прийме його світлу душу і оселить там, де праведні спочивають. Він завжди буде жити у наших серцях як герой, чий внесок у захист нашої країни ніколи не буде забутий.

Нехай вічна пам’ять та слава супроводжують Михайла Марцініва – нашого Героя, який віддав своє життя заради миру та свободи.