28 червня, Іван Ковальчук, захисник рідної землі та командир стрілецького батальйону, загинув під час танкового обстрілу Російською Федерацією. Збаразька громада збереться, щоб вшанувати пам’ять Героя та віддати йому останню дань в суботу, 1 липня. Іван Ковальчук став символом мужності, відданості та патріотизму для українського народу.

Втрата невимовної ваги: Іван Ковальчук – символ мужності та патріотизму

28 червня стало скорботним днем для села Івашківці Збаразької громади, коли загинув Іван Ковальчук. Голова Збаразької ОТГ, Роман Полікровський, повідомив про цю трагічну втрату.

У своїй заяві голова Збаразької ОТГ сказав: “Сумна вістка знову огорнула Збаразьку громаду. Наш воїн мужньо захищав рідну землю з квітня минулого року і був командиром стрілецького батальйону військової частини А4267”.

Життя цього 31-річного Героя обірвалося під час танкового обстрілу військовими формуваннями Російської Федерації поблизу пункту Берестове в Бахмутському районі Донецької області.

Збаразька громада збереться о 13 годині у сквері Героїв, де спільно помолиться за упокій душі цього мужнього воїна. По завершенні молитви, похоронний кортеж вирушить до оселі Івана Ковальчука в Івашківцях, де відбудеться літія, а після цього у церкві буде відслужений парастас.

Чин похорону заплановано на суботу, 1 липня, о 11 годині у церкві Великомученика Димитрія Солунського.

Сьогодні наша натхненна Україна втратила ще одного справжнього героя. Іван Ковальчук став символом мужності, відданості та патріотизму. Його жертва та боротьба за свободу нашої Батьківщини ніколи не будуть забуті.

У цей скрутний час, давайте вшануємо пам’ять Івана Ковальчука та всіх наших загиблих героїв. Нехай вони будуть на вічну пам’ять, а їх відвага та жертовність завжди нагадуватимуть нам про велич і сили українського духу.

Вічна пам’ять Герою!