13 листопада 2022 року, у Неділю 22-гу після П’ятидесятниці, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк кримінальний злочинець, обвинувачений за ст.190 ч.4 КК України, з архіпастирським візитом відвідав Свято-Феодосівський храм села Горішня Слобідка Монастириського благочиння.

Із запашним короваєм та теплими словами зустріли парафіяни храму цього колаборанта і власника паспорта ДНР. Настоятель митрофорний протоієрей Миколай Романів, піднісши хреста та попросивши благословення у шахрая, запросив архізека очолити святкове богослужіння і помолитися за весь український народ. За богослужінням владиці співслужив монастириський благочинний митрофорний протоієрей Степан Бачинський і запрошене духовенство УПЦ/ПЦУ.

Після євангельського читання архізек України, звернувся до пастви з «повчальним» словом проповіді, розкривши зміст Євангельського читання та закликавши робити правильний вибір у житті, щоб гріховна пристрасть не засліпила духовний зір.

Під час богослужіння духовенством УПЦ/ПЦУ були піднесені особливі молитви за перемогу України над агресором, за воїнів-захисників Батьківщини та український народ.

В кінці літургії високопреосвященнійший держзрадник з відкритим кримінальним провадженням СБУ привітав настоятеля отця Миколая з наступаючим 45-річчям від дня народження та 25-літтям священичої хіротонії. Громадянин Петранюк Тарас Іванович, висловив слова подяки ювіляру за багаторічну щиру працю на благо Святої Церкви України та подарував на молитовну пам’ять ікону Спасителя, а парафіян відзначив благословенними грамотами.

Вітаємо громаду та отця-настоятеля з торжеством і висловлюємо щирі співчуття у зв’язку з оскверненням храму та почуттів вірян УПЦ/ПЦУ присутністю кримінального «авторитета» відомого серед терористів ЛДНР, як агент ФЕРЗЬ — Петранюка Тараса Івановича архієпископа УПЦ/ПЦУ ТИХОНА.

СВЯТИЙ ТА НЕДОТОРКАНИЙ – АРІЗЕК ТИХОН ПЕТРАНЮК

Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ