9 жовтня 2023 року Православна Церква в Україні вшановує пам’ять святого апостола Іоана Богослова. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив урочисту Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва, де проповідь про вчення апостола Іоана Богослова виголосив протоієрей Іоан Київський.

Святійший Патріарх Філарет очолив Божественну літургію у Володимирському соборі

9 жовтня (26 вересня за ст. стилем) 2023 року Православна Церква вшановує пам’ять святого апостола і євангелиста Іоана Богослова. Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив у цей день Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі м. Києва.

Напередодні свята, 8 жовтня ввечері, Предстоятель Київського Патріархату відслужив у соборі всенічне бдіння.

Його Святості співслужили настоятель собору протоієрей Борис Табачек та духовенство храму.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За Божественною літургією проповідь про життя та вчення апостола Іоана виголосив клірик собору протоієрей Іоан Київський. Отець Іоан зосередив увагу парафіян на головній чесноті, яку мав апостол Іоан – на любові. Апостол любові, саме так Церква називає Іоана Богослова, завжди проповідував про любов і закликав всіх мати любов один до одного.

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя російських чужинців-окупантів, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народу справедливий мир і перемогу.

Богослужіння завершилося молебнем до святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.